Menu

“Neputna” galerijā izstāde “Absurdais humors”

Publicēts 10. novembrī, 2016

Piektdien, 11. novembrī plkst 17.00 “Neputna” galerijā tiek atklāta “Komiksu konkursa 2016” izstāde “Absurdais humors” un  apbalvoti konkursa finālisti. Izstāde būs skatāma līdz 29. novembrim.

“Komiksu konkurss” ir ikgadējs notikums, kuru Beļģijas dienu Rīgā laikā rīko “kuš! komiksi” sadarbībā ar Beļģijas-Luksemburgas-Latvijas tirdzniecības kameru. Šogad konkurss norisinājās jau ceturto reizi un tajā piedalīties varēja gan profesionāli un pieredzējuši autori, gan mākslas studenti un jauni talanti – visi, kuri ir vismaz 16 gadus veci un kurus interesē vizuālu stāstu stāstīšana pieaugušiem lasītājiem. Darbus vērtēja starptautiska žūrija – “Komiksu konkursa 2015” 1.vietas ieguvēja Līva Kandevica, komiksu māksliniece no Itālijas Kjāra Abastanoti, arhitekte un dizainere Liene Jākobsone un “kuš!” redaktors Dāvids Šilters.

Izstādē iekļauti desmit finālistu komiksi, to autori ir: Anita Rupeika, Armīns Ozoliņš, Ernests Kļaviņš un Andrejs Kļaviņš, Ērika Žagare, Ilze Ance Kazaka, Kerija Arne, Liāna Mihailova, Rasa Pavilona, Rūta Briede, Vivianna Maria Stanislavska. Arī pārējie konkursā iesniegtie darbi būs apskatāmi “Neputna” galerijā.

Vairāk par konkursu: www.komikss.lv/konkurss

Pastāsti tālāk: